دستگاه فرکشنال سکرت آر اف

دستگاه فرکشنال

دستگاه فرکشنال سکرت آر اِف برای جوان‌سازی و ترمیم پوست استفاده می‌شود. از بین بردن خط خنده و خط اخم، ایجاد شفافیت در پوست، کاهش دادن استرچ مارک یا خط‌های لاغری و چاقی، کاهش دادن استریا، کاهش دادن ترشح سبوم و درمان سبوره، درمان اسکار ناشی از آکنه، بهبود دادن اسکارهای سطحی، درمان لک‌‌ها، از بین بردن باکتریِ مولد آکنه و رفع کردن آکنه‌ها، کاهش دادن چین‌وچروک‌های پوستی حتی در نواحی حساس مانند اطراف چشم‌ها، درمان کردن افتادگی و شلی پوست و درمان منافذ پوستی، از دیگر مزیت‌های استفاده از فرکشنال سکرت آر اف است.

این دستگاه با استفاده از امواج رادیو فرکانس و تکنولوژی فرکشنال میکرونیدلینگ، تاثیرات ماندگاری روی پوست می‌گذارد. فرکشنال دارای 25 عدد سوزن یا نیدل است که عمق نفوذ آن‌ها بین نیم میلی‌متر تا سه‌و‌نیم میلی‌متر است و دقت این سوزن‌ها نیز تا یک‌دهم میلی‌متر است.

این 25 سوزن به طور هم‌زمان وارد پوست می‌شوند و نحوه قرارگیری آن‌ها روی هندپیس با آرایشی ماتریکسی است. در ضمن می‌توان میزان شات هندپیس را روی مانیتور رصد کرد. در ضمن سوزن‌های مورد استفاده در سکرت آر اف قابلیت تمیز و استریل کردن و استفاده مجدد را دارند.

نحوه کار دستگاه نیز بدین صورت است که سوزن‌ها که دارای ضخامت میکرونی هستند به ناحیه درم وارد شده و بعد از آن انرژی آر اف به آن‌ها اعمال می‌شود. با اعمال شدن انرژی، سوزن‌ها گرم شده و موجب افزایش سطح الاستین و کلاژن پوست می‌شوند. لازم به ذکر است که با توجه به ایجاد حرارت در اپیدرم، انرژی دستگاه قابل کنترل بوده و بافت‌های مجاور آسیب نخواهند دید و ناحیه تحت درمان نیز در طی مدت کوتاهی به حالت قبل بازمی‌گردد. این ویژگی باعث می‌شود که این دستگاه بر خلاف لیزرها برای تمامی تیپ‌های پوستی مناسب باشد.

استفاده از دستگاه فرکشنال سکرت با فاصله ماهی یک بار و در طی 4 جلسه درمانی، می‌تواند تغییرات دلخواه روی پوست بدن را به وجود بیاورد.

آیا با دستگاه پلاسما فایربولت آشنا هستید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  021-22004103 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
 • ایمیل :
  info@niklaser.com