close

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی در مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی به منظور آب‌رسانی و تزریق مواد مغذی به پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر مزیت‌های این دستگاه باید به پاک‌سازی چربی‌ها از روی پوست اشاره کرد. علاوه بر آن خارج کردن و پاک‌سازی چربی‌های عمق پوست و خارج کردن آن‌ها از منافذ باز نیز از کاربردها و مزایای دیگر این دستگاه دیجیتال است.

دستگاه دیجیتال هیدرودرمی با استفاده کردن از جریان گالوانیزه یا فرکانس‌های رادیویی آب‌رسانی و انتقال مواد به درون لایه‌های پوستی را به انجام می‌رساند.

استفاده از این دستگاه جزو موارد غیرتهاجمی جوان‌سازی و زیبایی پوست محسوب شده و در اکثر موارد برای نواحی گردن، قفسه سینه و صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته برای دیگر نقاط بدن نیز می‌توان از هیدرودرمی دیجیتال استفاده کرد.

این دستگاه پروپ‌های شیشه‌ای مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها استفاده‌ی خاصی دارند. پروپ‌های بنفشِ این دستگاه تسکین درد به همراه داشته و پوست را ضدعفونی می‌کند. همچنین اکسیژن‌تراپی نیز با استفاده از این پروپ انجام می‌شود، یا پروپ‌های قرمز این دستگاه برای گرم کردن ناحیه مورد نظر و افزایش دادن جریان خونِ زیرپوستی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین کمک به افزایش جذب مواد مغذی نیز از دیگر کاربردها و مزیت‌های پروپ‌های قرمز هیدرودرمی دیجیتال است.

نحوه کار دستگاه عمدتاً به این صورت است که با استفاده از پروپ‌های مختلفی که روی آن نصب می‌شود لایه‌های سطحی پوست را سابیده و مواردی مانند جوش‌های سر سیاه و آلودگی‌های انباشته شده در بافت پوست را حذف می‌کند. برای این کار از پروپ هیدرواکسترکشن استفاده شده و برای رفع دیگر عوارض پوستی یا آب‌رسانی به آن از پروپ‌های مخصوص دیگری استفاده می‌شود.

بعد از اتمام کار با دستگاه هیدرودرمی برای این‌که سطح پوست با مواد معدنی بهتر آغشته شود باید آن را ماساژ داد. در مرحله بعد نوشیدن مقدار زیادی آب نیز ضروری است زیرا پوست باید مرطوب یا هیدراته باقی ماند.

آیا با دستگاه میکرودرم ابریژن آشنا هستید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  09380118810 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
  021-22004103 - 09129640360
 • ایمیل :
  info@niklaser.com