close

دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ با استفاده از سوزن‌ها یا نیدل‌های بسیار ریز و سرعت بالا، باعث جوان‌سازی پوست شده و به طبع آن کمک می‌کند تا بافت تازه ایجاد شود. افرادی که از این دستگاه برای زیبایی پوست خود استفاده می‌کنند نیازی به استراحت پس از درمان نخواهند داشت. همچنین استفاده از آن به اپیدرم آسیب نخواهد زد. در ضمن استفاده از میکرونیدلینگ مقرون به صرفه و ارزان است.

این دستگاه باعث می‌شود که کلاژن‌سازی تحریک شده، الاستین ساخته شده و عروق جدید نیز تشکیل شود. با استفاده از میکرونیدلینگ ضخامت پوست را نیز می‌توان افزایش داد. به این روش درماپن تراپی هم گفته می‌شود.

از دیگر کاربردهایی که این دستگاه دارد باید به رفع کردن آسیب‌های مربوط به اشعه آفتاب اشاره کرد. آکنه و اسکارهای ناشی از آن، استرچ‌مارک‌های ناشی از لاغری یا چاقی، اسکارهای ناشی از جراحی، درمان کردن لکه‌ها، شادابی و جوان‌سازی پوست، رفع افتادگی پوست و علائم پیری، هم از نتایج استفاده از این دستگاه است.

از جمله مشخصات و ویژگی‌های این دستگاه باید به سرعت بالای آن اشاره کرد. در راس میکرونیدلینگ یک سَری وجود دارد که روی آن 12 عدد سوزن بسیار ریز تعبیه شده است. این سوزن‌ها در هر ثانیه 1320 سوراخ در پوست ایجاد می‌کنند. این سوراخ‌ها از عمق 25 صدم ملی‌متر آغاز شده و تا عمق 2 ممیز 25 صدم میلی‌متر را شامل می‌شوند.

ساخته شدن کلاژن جدید، کم شدن اسکارهای پوستی، کم کردن اندازه منافذ باز پوست، کاهش دادن چین‌وچروک‌ها، ساختن الاستین جدید، بهبود قوام و سفتی پوست و جوان‌سازی ‌آن از دیگر مزایای استفاده از میکرونیدلینگ است. علاوه بر این موارد، باید مزیت‌های دیگری نیز اشاره کرد که از قرار ذیل هستند.

کاهش دادن عارضه‌های ناشی از نور آفتاب، قابل استفاده بودن دستگاه میکرونیدلینگ برای پوست تمام نقاط بدن، دردناک نبودن برای بیمار و نحوه استفاده راحت، قابلیت استفاده برای همه‌ی پوست‌های حساس و نازک از جمله این مزایا هستند.

آیا با دستگاه آر اف نیتل آشنا هستید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  09380118810 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
  021-22004103 - 09129640360
 • ایمیل :
  info@niklaser.com