close

گالری

عکس تجهیزات پزشکی در حوزه لیزر زیبایی و پوست عمده اطلاعاتی خواهد بود که در این بخش از وب‌سایت شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر منتشر خواهد شد. تصاویر و عکس‌های این حوزه در کنار ویدئوهایی از همین تجهیزات، در کنار یکدیگر مکمل اطلاعات تصویریِ مخاطبی خواهند بود که علاقه‌مند است تا اطلاعات جامعی در مورد این گونه از تجهیزات پزشکی و زیبایی داشته باشد.

علاوه بر مواردی که بیان شد در این قسمت تصاویر مختلفی از ورک‌شاپ‌های برگزار شده توسط شرکت نیک لیزر نیز بارگذاری شده و به اطلاع عموم مخاطبان می‌رسد. در این ورک‌شاپ‌ها پزشکانِ همکار ما در نیک لیزر سعی می‌کنند آموزش‌هایی فشرده ولی کاربردی را به علاقه‌مندان و فعالین حاضر در این بخش ارائه دهند. نحوه کار با دستگاه‌های لیزر زیبایی و پوست، اطلاعات جامع در مورد کارکرد و چگونگی نگه‌داری از آن‌ها و … از جمله مواردی هستند که در این دوره‌ها بیان می‌شود و عکس‌ها و ویدئو‌های آن‌ها نیز در این بخش منتشر می‌شود.

مورد دیگری که در این بخش به اطلاع عموم علاقه‌مندان می‌رسد مروری تصویری و ویدئویی بر آخرین اخبار این حرفه هستند. پیشرفت‌های تکنولوژیک و دست یافتن به روش‌های نوین در حوزه تجهیزات پزشکی لیزر زیبایی و پوست، از جمله مواردی هستند که در این بخش شرحی تصویری و ویدئویی خواهند داشت.

بخش بعدی از قسمت گالری وب‌سایت نیک لیزر نیز ارائه گزار‌ش‌های تصویری و ویدئویی از کنگره‌های مختلف علمی و تخصصیِ این حوزه است که با حضور اعضای شرکت نیک لیزر برگزار می‌شوند.

در ضمن نیاز به توضیح است که عکس تجهیزات پزشکی و ویدئوهای مربوط به این حوزه را می‌توانید در صفحه اینستاگرام شرکت نیک لیزر و همچنین در صفحه آپارات نیک لیزر نیز مشاهده کنید. ویدئوهای کوتاه‌تر به همراه تصاویر و متونی کوتاه در صفحه اینستاگرام و ویدئوهای بلند خبری، آموزشی و تجاری نیز در صفحه آپارات شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر بارگذاری می‌شوند.

ورکشاپ ها

ورک شاپ پزشکان عمومی شهریور ماه ۹۸

...

ورک شاپ ۴ بهمن ماه ۹۸

...

ورک شاپ ۲۲ آذرماه ۹۸

...

ورکشاپ تیر ۹۸

...

کنگره ها

همایش سراسری انجمن پزشکان عمومی ایران (۲ الی ۴ بهمن ۹۸ مرکز همایش های بین المللی رازی)

...

نوزدهمین کنگره انجمن متخصصین پوست و مو دی ماه ۹۸

...

کنگره اردیبهشت ۹۸ شهید بهشتی

...

کنگره متخصصین اردیبهشت ۹۷ سالن شیخ بهایی هتل المپیک

...

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  09380118810 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
  021-22004103 - 09129640360
 • ایمیل :
  info@niklaser.com