close

کاربردها

کاربرد لیزر

کاربرد لیزر و انواع و اقسام دستگاه‌های مربوط به آن در رفع برخی از بیماری‌ها و اختلالات ظاهری بسیار درخشان است و مجموعه تجهیزات پزشکیِ لیزر پوست و زیبایی نیک لیزر، افتخار دارد که دستگاهی کاملاً باکیفیت و مفید را با قیمتی مناسب و منصفانه به متقاضیان محترم واگذار کند.

در باور عمومی این دستگاه‌ها به دستگاه‌های لیزر معروف هستند و بسیاری از افراد فکر می‌کنند تنها کارایی این تجهیزات لیزر کردن پوست بدن و رفع موهای زائد آن است اما باید اشاره کنیم که بیان این ویژگی تمام کارایی این دستگاه‌ها را پوشش نمی‌دهد و مزایای دیگری نیز در کنار رفع موهای زائد و لیزر کردن پوست برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. از جمله این مزایا و کاربردها باید به مواردی مثل لیفت کردن پوست، درمان افتادگی پلک و برداشتن خال‌ها اشاره کرد.

برای مثال افتادگی پلک یکی از اختلالاتی است که بسیاری از افراد را دچار وسواس در مورد ظاهر خود می‌کند و آن‌ها برای درمان این مورد اقدام به عمل جراحی روی صورت خود می‌کنند. ولی اکنون با پیشرفت تجهیزات پزشکی و کیفیتی که تجهیزات پزشکی لیزر زیبایی و پوست پیدا کرده‌اند، به راحتی می‌توان با استفاده از یکی از این دستگاه‌ها و تحت نظر یک پزشک مجربِ زیبایی به راحتی افتادگی پلک را بدون انجام دادن عمل جراحی برطرف کرد.

کاربرد لیزر در برداشتن خال نیز مورد دیگری است که امروزه بسیار مورد توجه بوده و افراد زیادی برای این کار به مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند. در سال‌های قبل عمل برداشتن خال باید تحت نظر پزشک و طی یک عمل جراحی صورت می‌گرفت ولی در حال حاضر تجهیزات پزشکی حوزه لیزر زیبایی و پوست به آن حد از پیشرفت و کیفیت رسیده‌اند که به راحتی می‌توانند خال را از روی بدن فرد بردارند بدون این‌که نیازی به انجام عمل جراحی و درد کشیدن بیمار باشد. این کار در یک کلینیک زیبایی یا در مطب یک پزشک زیبایی با سهولت و سرعت انجام می‌شود.

برای آشنایی با محصولات لیزر و زیبایی شرکت نیک لیزر بخش محصولات را مشاهده بفرمایید.

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  09380118810 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
  021-22004103 - 09129640360
 • ایمیل :
  info@niklaser.com