پلاسما فایربولت

پلاسما فایربولتپلاسما فایربولت مزیت خوبی که دارد این است که عمل افتادگی پلک را بدون استفاده از جراحی و بخیه زدن انجام می‌دهد. همچنین رفع کردن چین‌وچروک و خط خنده هم از کارکردهای دیگر پلاسما فایربولت است.

این دستگاه از جمله دستگاه‌هایی است که امروز در مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل مزیت‌های آن استقبال مراجعه کنندگان از آن نیز چشمگیر بوده است. دستگاه پلاسما گازی که بین پوست و اپلیکاتور دستگاه قرار دارد را یونیزه می‌کند. این دستگاه با این کار باعث ایجاد شار الکترونی شده که این شار روی غشای پوست تاثیر می‌گذارد. در نتیجه سلول‌های پوست تحریک شده و با کلاژن‌سازی بافت آن‌ها بهبود پیدا می‌کند.

دستگاه پلاسما استفاده‌های مختلفی دارد ولی عمده استفاده آن برای رفع افتادگی پوست یا بلفاروپلاستی، رفع کردن آکنه و رفع اسکار است. رفع کردن چین‌وچروک‌های ظریفی که در اطراف چشم‌ها ایجاد می‌شود نیز از کارکردهای منحصربه‌فرد این دستگاه است.

از جمله ویژگی‌ها و مشخصات این دستگاه باید به حداکثر جریان جاری 2 آمپری آن اشاره کرد. توان خروجی حداکثری آن نیز 10 وات است. در ضمن وزن لیزر فایربولت نیز 4 کیلو و 200 گرم است. سبک بودن دستگاه باعث شده است که جابه‌جایی و حمل‌ونقل ‌آن بسیار آسان و در اکثر مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی موجود باشد.

شکل ظاهری این دستگاه شبیه به یک دستگاه پرینتر بوده و هندپیس آن نیز شبیه به دستگاه سشوار بوده و با یک کابل به بدنه اصلی دستگاه متصل شده است. همچنین در بخش فوقانی دستگاه نیز یک صفحه نمایشگر دیجیتال وجود دارد که اطلاعات مربوط به عملکرد دستگاه را نمایش می‌دهد.

از کاربردهای دیگر این دستگاه باید به رفع کردن اسکار مربوط به آکنه، همانژیوم و تلانژکتازی اشاره کرد. برداشتن انواع خال، اسکین تگ‌ها و برداشتن وارت نیز از جمله عارضه‌های پوستی‌ای هستند که توسط این دستگاه برطرف می‌شوند.

برای آشنای با دستگاه پلاسما فرکشنال پلانیک روی لینک کلیک کنید.

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  021-22004103 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
 • ایمیل :
  info@niklaser.com