پلاسما فایربولت پلاس

پلاسما فایربولت پلاس
دستگاه پلاسما فایربولت پلاس

پلاسما فایربولت پلاس یک دستگاه زیبایی است که در مطب‌ها و کلینیک‌ها با استفاده از آن کارهای مربوط به بلفاروپلاستی را انجام می‌دهند. پلاسمایی که توسط این دستگاه ایجاد می‌شود انرژی خود را به صورت قوس الکتریکیِ متمرکز تخلیه کرده و این کار باعث می‌شود این انرژی به عمق پوست نفوذ نکند و حتی نواحی حساسی مانند اطراف چشم‌ها نیز بدون کمترین آسیبی درمان شود.

افتادگی پوست، آکنه و اسکار از جمله عارضه‌های پوستی‌ای هستند که رفع آن‌ها با دستگاه فایربولت قابل انجام است. چین‌وچروک‌های ریزِ اطراف چشم با این دستگاه به راحتی محو می‌شوند بدون این‌که نشانه‌ای از آن‌ها باقی بماند. لازم به ذکر است که قدرت خروجی این دستگاه تا 10 وات خواهد بود و وزن آن نیز 4 کیلو و 200 گرم است.

از جمله مزیت‌های استفاده از این دستگاه باید به جراحی بدون خونریزی و بریدگی اشاره کرد. دستگاه فایربولت فیبروبلاستی را تحریک کرده بدون این‌که تخریب سطحی ایجاد کند و استفاده از آن کاملاً ایمن است. ایمنی فایربولت به گونه‌ای است که به هیچ وجه جریان الکتریسیته در بدن منتشر نخواهد شد.

استفاده از این دستگاه باعث می‌شود که در بدن کلاژن‌سازی اتفاق بیفتد و این موضوع تا یک سال بعد از انجام درمان نیز ادامه خواهد داشت. همچنین به دلیل این‌که تخلیه انرژی در این شیوه جوان‌سازی پوست کاملاً متمرکز است تخریب بافت‌های مجاور اتفاق نخواهد افتاد.

برای شروع به پلاسما تراپی نیاز است که بیمار بین 20 تا 30 دقیقه قبل از شروع درمان از کرم بی‌حسی استفاده کند و بعد جلسه درمانی آغاز شود. مدت زمان این جلسه بین 10 تا 20 دقیقه خواهد بود و اثرات آن بلافاصله بعد از انجام آن دیده خواهد شد. تعداد جلسات پلاسما تراپی‌ای که برای یک مراجعه کننده در نظر گرفته می‌شود بستگی به سن فرد و شدت چین‌وچروک‌های پوست او دارد. ولی عموماً جلسات پلاسما تراپی با دستگاه پلاسما فایربولت پلاس بین 1 تا 3 جلسه طول خواهید کشید.

آیا با دستگاه فرکشنال سکرت آر اف آشنا هستید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  021-22004103 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
 • ایمیل :
  info@niklaser.com