لیزر دایود الیو

لیزر دایود

لیزر دایود الیو یکی از دستگاه‌های مدرنی است که بر پایه تکنولوژی دایود ساخته شده است. این دستگاه برخلاف برخی دیگر از دستگاه‌های لیزر، محدود به تیپ یا تیپ‌های پوستی خاصی نبوده و روی تمامی تیپ‌های پوستی از روشن تا تیره، تاثیرگذاری مطلوبی دارد و موهای زائد را صرف‌نظر از نازک یا ضخیم بودن آن‌ها، از بین می‌برد.

دستگاه دایود طول‌موجی به میزان 810 نانومتر تولید می‌کند. میزان انرژی تولید شده توسط این دستگاه قابلیت تنظیم دارد و تا 100 ژول بر سانتیمتر مربع است. هندپیسی که روی دستگاه الیو نصب شده است، مارک دیلاس آلمان بوده و طول عمر آن بیش از یک و نیم میلیون پالس است. ابعاد پنجره لیزر الیو نیز 143 میلی‌متر یا 11 *13 سانتیمتر است.

این دستگاه لیزر مجهز به خنک کننده با سیستم گردش آب بسته است که در سر هندپیس تعبیه شده و دمای ناحیه‌ی تحت درمان را به 2 درجه سانتیگراد کاهش می‌دهد. در مورد سرعت این دستگاه نیز باید گفت که دایود الیو توان اسکن 27 سانتیمتر مربع در هر ثانیه (15 هرتز) را دارد. ابعاد این دستگاه نیز 30*40*84 سانتیمتر است و وزن آن نیز 38 کیلوگرم است.

ظاهر این دستگاه شبیه به جاروبرقی‌های عمودی است که چهار چرخ زیر آن تعبیه شده است، هندپیس آن در بالای بدنه قرار گرفته و حالتی شبیه به نازل پمپ پنزین دارد.

سرعت دیگر مزیت دستگاه دایود بوده که باعث شده است به دستگاهی محبوب در بین صاحبان مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی و مراجعه کنندگان آن‌ها تبدیل شود. سرعت این دستگاه 15 شات در ثانیه است؛ و نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که با وجود سرعت بالا و تاثیرگذاری زیاد، تمام مراحل استفاده از دایود الیو بدون درد خواهد بود. در ضمن باید اشاره کرد لیزر دایود در مقابل تغییرات محیطی مانند دما و رطوبت؛ و ضربه مقاوم بوده و همچنین هزینه تعمیرات و نگه‌داری آن نیز محدود است.

آیا با دستگاه الکساندرایت کندولا آشنا هستید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  021-22004103 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
 • ایمیل :
  info@niklaser.com