دستگاه الکسی کربوکسی

دستگاه الکسی کربوکسی

دستگاه الکسی کربوکسی گاز کربن دی‌اکسید را به زیر پوست بدن تزریق می‌کند. موارد استفاده‌ای که این دستگاهِ لیزر دارد شامل جوان‌سازی پوست، کاهش ریزش مو، کاهش درد ارولوژی برای زنان، ارتوپدی و روماتولوژی، رفع اختلالات وریدی، واریس و افزایش گردش خون می‌شود.

به کاری که این دستگاه انجام می‌دهد در عمل کربوکسی تراپی می‌گویند. سوزن‌های ظریفی در دستگاه الکسی کربوکسی تعبیه شده است که کارکرد آن‌ها انتقال گاز کربن دی‌اکسید به زیر پوست بدن است. با ورود گاز به آن فضا، خون‌رسانی به آن نقطه افزایش پیدا کرده و در نتیجه میزان اکسیژن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با تحریک شدن فیبروپلاست‌ها و کلاژن‌ها جریان خون در نقطه مورد نظر افزایش بیشتری نیز خواهد یافت.

از جمله ویژگی‌ها و مشخصات این دستگاه لیزر باید به مواردی نظیر صفحه نمایش 10 اینچی و لمسی آن اشاره کرد. اِلکسی کربوکسی قابلیت تزریق با دقت یک سی‌سی را نیز دارد. فیلترهای 5 میکرونی آن رطوبت و ذرات معلق را جذب می‌کند. سیستم «یو وی» تعبیه شده درون دستگاه، گاز مورد استفاده آن را استریل می‌کند. اِلکسی کربوکسی گاز تزریقی به زیرپوست را تا درجه حرارت محیط گرم می‌کند. طراحی خوب نرم‌افزاری‌ای که برای این دستگاه صورت گرفته است، باعث می‌شود که کاربری آن خیلی ساده و راحت باشد.

سیستم کالیبراسیون فشار گاز در این دستگاه به صورت آنلاین طراحی شده است و مورد دیگر تنظیم فشار در این دستگاه است که به صورت دیجیتالی است و با دقت یک میلی بار انجام می‌شود.

از جمله مشخصات دیگر این دستگاه میزان فشار گاز ورودی آن است که بین 1 تا 240 بار متغیر است. میزان فشار خروجی آن نیز بین 150 میلی بار تا 550 میلی بار است. حجم گاز خروجی از یک سی‌سی به بالا است و در ضمن توان مصرفی الکسی کربوکسی در نهایتِ توان 150 وات و در حالت عادی 20 وات است.

ابعاد دستگاه الکسی کربوکسی 37*37*115 سانتیمتر بوده و وزن دستگاه لیزر، بدون کپسول 20 کیلوگرم و همراه با کپسول 30 کیلوگرم است.

آیا با دستگاه کربوکسی کربونیک آشنایی دارید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  021-22004103 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
 • ایمیل :
  info@niklaser.com