دستگاه آر اف نیتل

دستگاه آر اف

دستگاه آر اف نیتل  باعث رفع شلی و افتادگی پوست و بستن منافذ باز و کاهش ترشح زیاد چربی‌ها می شود. کلاژن‌سازی و به تبع آن جوان‌سازی پوست، بهبود آکنه فعال و روزاسه، رفع کردن اسکارها، بریدگی و سوختگی نیز از دیگر مزایای استفاده از دستگاه لیزر نیتل است.

این دستگاه با استفاده از سوزن‌های مخصوص به عمق پوست نفوذ کرده و با اثرگذاری در آن باعث جوان‌سازی و سفت شدن پوست می‌شود. آر اف فرکشنال نیتل دارای حداکثر توان خروجی 30 وات بوده و حداکثر ورودی آن نیز 55 ولت آمپر است. وزن این دستگاه هم 4 کیلوگرم است.

قابلیت فرکانس 4 مگاهرتزی که در این دستگاه وجود دارد باعث شده است که عمق نفوذ آن افزایش پیدا کند. همچنین نیتل امکان تغییر در تنظیمات را نیز دارا بوده و می‌توان توان و میزان ارسال پالس‌های آن را به صورت دیجیتال تغییر داد. در ضمن برای سوزن‌های این دستگاه نیز می‌توان عمق نفوذ تعیین کرد. بازه عمق نفوذ سوزن‌ها از 0 تا 4 میلی‌متر را شامل می‌شود.

همچنین می‌توان ارسال پالس‌ها را با تاخیر انجام داد و این ویژگی نیز قابلیت تنظیم را دارد. علاوه بر این، امکان شات مجدد خودکار یا شات به صورت رگباری نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که امکان تعیین زمان شات مجدد نیز در تنظیمات این دستگاه تعبیه شده است.

برخی از لکه‌های قرمز یا قهوه‌ای که بعد از رفع شدن جوش روی پوست باقی می‌مانند به همراه رفع کردن اسکارهای ناشی از آکنه و کاهش دادن عمق اسکارهای فرو رفته نیز از قابلیت‌های این دستگاه است. درمان کردن ترک‌های ناشی از افزایش یا کاهش وزن که به استرچ مارک معروف هستند از مزایای دیگرِ استفاده از این دستگاه است. لیفت کردن صورت، سفت کردن پوست صورت و سایر نقاط بدن نیز در شمار مزایای این دستگاه به حساب می‌آید.  دستگاه آر اف نیتل از محصولات پرطرفدار نیک لیزر محسوب می‌شود.

آیا با دستگاه میکرونیدلینگ آشنا هستید؟

اطلاعات تماس
 • نشانی :
  تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر
 • شماره تماس :
  021-22004103 - 021-22004102
  021-22610240 - 021-22610350
 • ایمیل :
  info@niklaser.com